Корпоративне страхування

Корпоративне або колективне страхування – невід'ємна складова в діяльності будь-якої компанії або підприємства. Відіграє важливу роль в оптимізації її витрат, так як дає можливість роботодавцю знизити фінансове навантаження на бюджет, позбавивши його від непередбачених витрат, пов'язаних із псуванням і знищенням майна або непрацездатністю співробітників.

Корпоративне страхування часто входить до складу соціального пакету і виступає важливим елементом мотивації персоналу, таким як «Золоті наручники». Крім того, укладаючи договір страхування нерухомого майна, автомобільного парку або життя і здоров'я своїх співробітників, роботодавець отримує надійну фінансову підтримку в разі непередбачених ситуацій, які можуть призвести до значних збитків.

У рамках корпоративного страхування укладається не один поліс, а сукупність договорів із роботодавцем, який бере на себе функцію страхувальника, а застрахованими є співробітники. Причому в деяких випадках дія договорів може поширюватися не тільки на співробітників, але й на членів їхніх сімей.

До того ж страхова компанія для корпоративних клієнтів-партнерів у більшості випадків готова запропонувати більш гнучкі тарифи, а також індивідуальний підхід до умов договору страхування, який дозволяє сформувати страховий поліс, що максимально відповідає потребам конкретної компанії, з урахуванням специфіки її роботи.

TOP